Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Безкоштовна консультація
Стадіони - зображення
Стадіони

Корпорація Panasonic в ролі TOP-спонсора1 Олімпійських ігор надає різні аудіовізуальні рішення, як-от оперативний супровід, відеовиробництво і системні операції на усі змагальні і незмагальні об'єкти Олімпійських і Паралімпійських ігор.

Корпорація Panasonic в ролі TOP-спонсора1 Олімпійських ігор надає різні аудіовізуальні рішення, як-от оперативний супровід, відеовиробництво і системні операції на усі змагальні і незмагальні об'єкти Олімпійських і Паралімпійських ігор. Panasonic не лише поставляла устаткування, але і надавала різні операційні послуги на місця проведення змагань Токіо-2020 (далі – Ігри Токіо-2020), поєднуючи технологічні й операційні можливості Panasonic, завдяки чому компанія зробила підтримку в керівництві іграми Токіо-2020.

*1 TOP (The Olympic Partner). Panasonic уклала договір про спонсорство найвищого рівня аж до Олімпійських ігор Париж- 2024.

Починаючи з 25 березня 2021 року у префектурі Фукусіма, естафета вогня2 Олімпійських ігор Токіо- 2020 пройшла через усі 47 префектур Японії, при цьому піддаючись різним змінам через пандемію. Під час зупинок естафети використовувалося відео- і аудіоустаткування Panasonic, і компанія гнучко реагувала на обставини, що постійно змінюються, для забезпечення оперативного супроводу.

*2 Panasonic— партнер у супроводі естафети Олімпійського вогню Токіо - 2020.

Системи безпеки

На відміну від минулих Олімпійських ігор, де спортивні об'єкти і споруди були зосереджені в Олімпійському парку, Ігри Токіо-2020 проводилися у географічно розкиданих місцях Японії, тому виникла необхідність побудувати системи безпеки з високим рівнем надійності в стислі терміни, щоб мінімізувати дію на місцевих жителів. Ба більше, необхідно було об'єднати спостереження за кожним об'єктом в єдину систему. Система відеоспостереження Токійського організаційного комітету Олімпійських і Паралімпійських ігор, що включає існуюче устаткування, що складається з 8 000 камер спостереження3, сполучених з приблизно 2 500 комплектами датчиків, встановлених на об'єктах, дозволила кожному командному центру безпеки об'єкту та координаційному центру безпеки Ігор швидко і точно відстежувати прямі трансляції з камер спостереження у разі виникнення загрози безпеки.

*3 Всього 8 000 камер, включаючи близько 1 000 уже встановлених камер.

Окрім цього, уперше в історії Ігор співробітники служби безпеки використали мобільні камери, що дозволило перевіряти відеозаписи з позиції охоронця в штабі безпеки. Крім того, обмінюючись зображеннями в режимі реального часу з відповідними організаціями громадської безпеки, система підтримувала передачу оперативної інформації.

Масштаб постачання аудіовізуального устаткування безпеки був також найбільшим в історії4 за кількістю камер безпеки, поставлених Panasonic на Олімпійські і Паралімпійські ігри. Для постачання компанія мобілізувала близько 3 000 осіб для встановлення близько 7 000 камер безпеки у 48 об'єктах по всій країні впродовж усього двох місяців, використовуючи досвід компанії, накопичений за багато років. Panasonic гнучко реагувала на раптові зміни місця проведення заходів і зміни планування. Співробітники Panasonic також провели ретельний інструктаж, щоб забезпечити безперебійну роботу, і створили систему технічного обслуговування, яка дозволила швидко реагувати 24 години на добу під час Ігор, сприяючи безпечному і надійному керівництву Іграми.

*4 Станом на 5 жовтня 2021 року. На основі досліджень компанії Panasonic.

До того ж, для цих Ігор компанія Panasonic зробила свій внесок у створення системи контролю доступу на вході/виході виключно для спортсменів і офіційних осіб турніру (близько 350 доріжок) під керівництвом Atos, всесвітнього ІТ-партнера МОК і МПК, і на основі спільної розробки з 2014 року аудіовізуальних і ІТ-рішень5.

*5 Прес-реліз (25 грудня 2014 р.): Atos і Panasonic домовилися про спільну розробку аудіовізуальних і ІТ-рішень.

Система відеоспостереження Організаційного комітету Токіо-2020

Коментар виконавчого директора з безпеки Токіо-2020:

«Кількість заходів на літніх Олімпійських іграх величезна, і необхідно одночасно охороняти велику кількість об'єктів. Зокрема, на Іграх Токіо 2020 року не було Олімпійського парку, і усі об'єкти змагань були розкидані географічно, тому проблема полягала в тому, як одночасно і ефективно гарантувати якісну безпеку. В результаті ми прийшли до впровадження системи відеоспостереження компанії Panasonic. Ми створили систему, що складається з датчиків, які працюють з приблизно 8 000 камер на додаток до спостереження, здійснюваного людьми, і зробили можливим перегляд і керування усіма зображеннями з камер не лише у штабі безпеки на кожному об'єкті, але і в штабі безпеки Ігор».

«Ці відеозаписи допомагають ухвалювати рішення не лише у відділі безпеки, але і в Оргкомітеті в цілому. Вони також стали основою для співпраці з агентствами безпеки і суміжними організаціями. Ігри Токіо- 2020 вдалося провести спокійно і безпечно навіть в умовах пандемії. Я думаю, це сталося завдяки безпрецедентній ініціативі відеоспостереження, якої не було на минулих Іграх», – відмітив Цуйоші Івашита, виконавчий директор з безпеки Токіо-2020, Токійський організаційний комітет Олімпійських і Паралімпійських ігор.

Аудіовізуальний супровід

Panasonic також поставила устаткування для церемоній відкриття і закриття кожних Ігор, що проводяться на Олімпійському стадіоні, включаючи близько 60 найяскравіших  у світі6 проєкторів потужністю 50 000 лм (PT-RQ50KJ) і близько 40 гучномовців RAMSA з великим лінійним масивом (у поєднанні з існуючими гучномовцями RAMSA, постійно встановленими на об'єкті).

Panasonic підтримала створення захоплюючих постановок аудіовізуальним устаткуванням, дизайном і експлуатацією, сумісними з мовленням у високій здатності 4K, включаючи великий світлодіодний відеодисплей. У проєкторах PT-RQ50KJ використовується двохвилева система джерела світла синій лазер + червоний лазерний люмінофор замість звичайного синього лазера + люмінофора. Червоний лазер, таким чином, розширює спектр кольору, а синій лазер має дві довжини хвилі для підвищення чіткості синього кольору, що сприяє вражаючій продуктивності, розширюючи діапазон перенесення кольорів на 114% порівняно зі звичайними моделями.

*6 За станом на 6 вересня 2019 року. Для проєкторів вагою 150 кг і менше (без урахування об'єктивів). На основі досліджень компанії Panasonic.

За високої яскравості проєкторів 50 000 лм ефективність механізму охолодження дозволила скоротити кількість необхідних пристроїв приблизно в два рази, зробивши основний блок компактним (на Ріо-2016 використовувалося близько 110 пристроїв), що означає скорочення часу встановлення і налаштування. Крім того, ці технології підтримували спортсменів, представляючи їх і направляючи під час входу до залу за допомогою проекційного відображення на різних майданчиках змагань, включаючи фінал змагань із легкої атлетики на дистанції 100 метрів.

Оскільки на цих Іграх не було глядачів, ще важливіше стало транслювати подвиги спортсменів за допомогою телебачення на весь світ. У Міжнародному мовному центрі (IBC) компанія Panasonic забезпечила створення системи і операції зі зйомки, виробництва і моніторинга для телевізійного мовлення 4K/8K. Починаючи з Барселони-1992, Panasonic підтримує трансляцію і поширення відео. Цього разу відеопотік був забезпечений на 33 змаганнях і 339 заходах, що є найбільшим числом на сьогодні для будь-яких Ігор. Зокрема, Ігри Токіо- 2020 стали першими симулкастом 4K/HD7, що зажадало найбільшої кількості фідів в історії, приблизно удвічі більше, ніж під час Ріо-2016.

Panasonic створила систему підтримки із загальним числом співробітників 2 250 осіб, допомагаючи донести до світу реалістичні і зворушливі враження за допомогою телевізійного мовлення.

*7 Одночасне мовлення однієї і тієї ж програми у форматі 4K/HD.

Також Panasonic поставила найбільшу в історії кількість (180) системних камер із підтримкою 4K, комутатори і близько 1400 моніторів з екраном, щоб не упустити жодного вирішального моменту і забезпечити трансляцію з нових захоплюючих кутів огляду.

Уперше на цих Іграх сумісний з IT/IP платформою комутатор Panasonic KAIROS*8 був використаний в якості комутатора контенту для великого відеодисплейного устаткування, разом із нашими віддаленими камерами, що дозволяють вести відеозйомку з дистанційним керуванням, що зменшує кількість персоналу, необхідного на об'єкті і допомагає дотримуватися запобіжних заходів Covid-19 під час проведення заходу.

*8 Огляд KAIROS

Місія Panasonic щодо Ігор Токіо-2020 розпочалася з роздумів про те, як поділитися пристрастю і хвилюванням від участі у найбільшій у світі спортивній події з людьми у всьому світі і підтримати Олімпійський рух.

Panasonic продовжує адаптуватися до складних і постійно змінюваних  питань на передовій технологічних розробок, органічно інтегруючи, візуалізуючи і оптимізуючи способи виконання операцій і процесів. Така «інновація процесу Гемба» є ключем до фундаментального рішення проблем суспільства. Компанія Panasonic накопичила унікальні знання і технології на різних передових рубежах і має потужність для реалізації цих інновацій.

Спільно з різними партнерами компанія прагне вирішувати проблеми клієнтів і суспільства, забезпечуючи стійкіше майбутнє.

Наші новини
Інавгурацію президента Узбекистану транслювали професійні камери Panasonic - зображення
Інавгурацію президента Узбекистану транслювали професійні камери Panasonic
Panasonic підтвердив інгібувальний ефект гідроксильних радикалів, що містяться у воді, відносно чотирьох штамів нового коронавірусу (SARS-CoV-2) - зображення
Panasonic підтвердив інгібувальний ефект гідроксильних радикалів, що містяться у воді, відносно чотирьох штамів нового коронавірусу (SARS-CoV-2)
PTZ-камери Panasonic допомогли організувати онлайн-трансляцію видовищного шоу барабанщиків BAG'SHOW - зображення
PTZ-камери Panasonic допомогли організувати онлайн-трансляцію видовищного шоу барабанщиків BAG'SHOW
Panasonic створила технологію nanoe, ефективну у боротьбі з коронавірусом - зображення
Panasonic створила технологію nanoe, ефективну у боротьбі з коронавірусом
Panasonic презентує нову серію PTZ камер - зображення
Panasonic презентує нову серію PTZ камер
Panasonic представляє новий DECT-телефон KX-TGB610  - зображення
Panasonic представляє новий DECT-телефон KX-TGB610
Panasonic став технічним партнером перформансу музично-театральної резиденції «Light & Space» у Харкові - зображення
Panasonic став технічним партнером перформансу музично-театральної резиденції «Light & Space» у Харкові
Panasonic починає продаж нових камер відеоспостереження серії S із вбудованим нейромережевим процесором AI  - зображення
Panasonic починає продаж нових камер відеоспостереження серії S із вбудованим нейромережевим процесором AI
Унікальне інтерактивне лазерно-проєкційне шоу. Острів Хортиця - зображення
Унікальне інтерактивне лазерно-проєкційне шоу. Острів Хортиця
Panasonic i-PRO Sensing Solutions змінює назву з 1 квітня 2022 року  - зображення
Panasonic i-PRO Sensing Solutions змінює назву з 1 квітня 2022 року
Panasonic представила оновлення серії проєкторів PT-MZ  - зображення
Panasonic представила оновлення серії проєкторів PT-MZ
Компанія Panasonic стала партнером міжнародного творчого змагання молодих 3D-мепперів у Токіо - зображення
Компанія Panasonic стала партнером міжнародного творчого змагання молодих 3D-мепперів у Токіо
Проєктор Panasonic в сценографії балету «Данте» Національної опери України - зображення
Проєктор Panasonic в сценографії балету «Данте» Національної опери України
Представлений планшет Panasonic Toughbook S1 - зображення
Представлений планшет Panasonic Toughbook S1
4K PTZ-камери Panasonic допомогли Лондонському симфонічному оркестру продовжити виступи у локдаун - зображення
4K PTZ-камери Panasonic допомогли Лондонському симфонічному оркестру продовжити виступи у локдаун
Panasonic відмовляється від виробництва фотоелектричних виробів - зображення
Panasonic відмовляється від виробництва фотоелектричних виробів
Panasonic став офіційним технологічним партнером компанії Illuminarium Experiences - зображення
Panasonic став офіційним технологічним партнером компанії Illuminarium Experiences
Panasonic Automotive надає водієві розширену і покращену картинку дорожньої ситуації на базі штучного інтелекту через панель приладів із доповненою реальністю - зображення
Panasonic Automotive надає водієві розширену і покращену картинку дорожньої ситуації на базі штучного інтелекту через панель приладів із доповненою реальністю
Компанія Panasonic збільшує гарантію на техніку при участі у тендерах - зображення
Компанія Panasonic збільшує гарантію на техніку при участі у тендерах
Panasonic обладнав Ботанічний сад Сінгапуру системою зовнішнього охолодження - зображення
Panasonic обладнав Ботанічний сад Сінгапуру системою зовнішнього охолодження
Panasonic презентував новий стандарт якості 4К відеотрансляцій  - зображення
Panasonic презентував новий стандарт якості 4К відеотрансляцій
Panasonic і партнери офіційно відкрили розумне місто Future Living Berlin - зображення
Panasonic і партнери офіційно відкрили розумне місто Future Living Berlin
Робот-стерилізатор від Panasonic стає на бій з коронавірусом - зображення
Робот-стерилізатор від Panasonic стає на бій з коронавірусом
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS  - зображення
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS
Panasonic дарує ключі для налаштування віддаленої роботи АТС - зображення
Panasonic дарує ключі для налаштування віддаленої роботи АТС
Зміни в роботі сервісних центрів Panasonic під час загальнодержавного карантину - зображення
Зміни в роботі сервісних центрів Panasonic під час загальнодержавного карантину
Toyota і Panasonic створюють спільне підприємство з виробництва автомобільних акумуляторів - зображення
Toyota і Panasonic створюють спільне підприємство з виробництва автомобільних акумуляторів
Безкоштовна консультація про продукти Panasonic

Хочете отримати консультацію з питань придбання та впровадження технічних рішень Панасонік для бізнесу?

Команда кваліфікованих фахівців допоможе вам підібрати обладнання і організувати роботу.

*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
Введіть коректний номер телефону
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення