Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Безкоштовна консультація
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS  - зображення
Телекомунікаційні рішення
8 травня 2020
Читати 3 хвилини

Компанія Panasonic ухвалила рішення скасувати в квітні цього року обов'язковий ключ адміністрування для встановлення та налаштування IP-АТС серії KX-NS. Ключ буде скасований в новій версії внутрішнього програмного забезпечення. Цей крок повинен підтримати та полегшити роботу представників малого та середнього бізнесу, особливо вразливих у поточній економічній ситуації, оскільки саме вони активніше за інших використовують вищевказані АТС і рішення на їхній основі. 

IP-АТС серії KX-NS завоювали велику популярність завдяки оптимальному поєднанню функціональності та ефективності. Продукт дає змогу швидко та без значних витрат організувати роботу співробітників компанії, зокрема віддалену. Водночас забезпечується збереження інвестицій і скорочення витрат за рахунок використання сучасних технологій зв'язку.

Досі для встановлення та налаштування IP-АТС KX-NS500UC та KX-NS1000UC був потрібний ключ адміністрування, який отримували фахівці, які закінчили технічні семінари з програмування та налаштування телекомунікаційного обладнання Panasonic, а також співробітники компаній-партнерів, що мають статус Технічного центру АТС Panasonic. Це пояснювалося необхідністю специфічних навичок і кваліфікацій для гарантування безпеки телефонної системи, а також правильної організації корпоративних мереж зв'язку. Однак через обмеженість можливостей в поточній ситуації, а також вбачаючи значне число вже підготовлених фахівців, виробник ухвалилив рішення про спрощення процесу впровадження та обслуговування IP-АТС серії KХ-NS.

Фахівці Panasonic розробили зрозумілі та докладні інструкції з налаштування та програмування телекомунікаційного обладнання, які допоможуть технічним фахівцям чітко та з дотриманням заходів безпеки впроваджувати рішення на базі IP-АТС KX-NS. За даними матеріалами, а також за консультацією можна звернутися до компаній-партнерів, які мають статус Технічний центр АТС Panasonic. Більше того, розроблений доступний онлайн-тест, який дасть змогу технічним фахівцям перевірити власні знання.

Можливість встановлення та програмування IP-АТС KX-NS500UC та KX-NS1000UC без обов'язкового ключа адміністрування буде доступна починаючи з версії внутрішнього програмного забезпечення 8.03.

Аби використовувати максимум можливостей обладнання, Panasonic завжди рекомендує встановлювати тільки найостанніші версії внутрішнього програмного забезпечення.

Panasonic сподівається, що цей крок допоможе його клієнтам і партнерам ефективніше організувати роботу та бізнес-процеси й спростить впровадження сучасних телекомунікаційних технологій.

Для додаткової інформації звертайтесь, будь ласка, за телефонами:

0-800-309-880 – дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні;

+380-44-490-38-98 – для міжнародних дзвінків та дзвінків з Києва;

+38-095-239-42-41 – для повідомлень на месенджери.

 

Наші новини
Безкоштовна консультація про продукти Panasonic

Хочете отримати консультацію з питань придбання та впровадження технічних рішень Панасонік для бізнесу?

Команда кваліфікованих фахівців допоможе вам підібрати обладнання і організувати роботу.

*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
Введіть коректний номер телефону
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення