Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Заповніть поле пошуку
Введіть більше ніж 3 символи
Безкоштовна консультація
Комунікації для дому - зображення
Комунікації для дому

Для надійного та економного опалення вам необхідна альтернативна система, яка створить та буде підтримувати задані вами параметри середовища. Ми пропонуємо високотехнологічні та високоефективні теплові насоси повітря–вода AQUAREA, які призначені для побутового та комерційного використання.

Для надійного та економного опалення вам необхідна альтернативна система, яка створить та буде підтримувати задані вами параметри середовища. Ми пропонуємо високотехнологічні та високоефективні теплові насоси повітря–вода AQUAREA, які призначені для побутового та комерційного використання. Наше обладнання стане оптимальним рішенням, тому що тепловий насос AQUAREA – це багатоцільове обладнання для опалення, гарячого водопостачання та кондиціювання.

          Тепловий насос Panasonic Aquarea повітря-вода – відносно нове слово в сфері забезпечення всіх необхідних комунікацій для людини:

 • опалення;
 • гаряче водопостачання для побутових потреб (ГВП);
 • кондиціювання.

Насоси володіють потужністю від 3 до 16 кВт. Це найбільш широкий діапазон із запропонованих у галузі опалення, що дозволяє гарантувати необхідну систему для задоволення будь-яких потреб в обігріві та охолодженні. Ці системи можуть бути використані для оновлення інженерних систем в існуючих та нових приміщеннях.

Теплові насоси Panasonic AQUAREA легко інтегруються в існуючі системи опалення та водопостачання і мають багато конфігурацій. Також слід зазначити, що теплові насоси Panasonic AQUAREA відрізняються економічністю та дбайливим ставленням до навколишнього середовища.

Для монтажу та перед запуском теплового насоса вам не потрібно отримувати додаткові узгодження та дозволи, тому що  теплові насоси AQUAREA безпечні у порівнянні з газовими та твердопаливними котлами. А найголовніше – вартість всіх цих послуг значно менше, якщо порівнювати з більш звичним обладнання (котли, кондиціонери, бойлери).

Теплові насоси повітря-вода AQUAREA – найкращі у галузі обладнання для опалення.

Опалення, ГВП та охолодження

Все в одному: зручне та вигідне рішення у галузі кліматичного та опалювального обладнання сьогодні.

Опалення

Ви самі вирішуєте, коли починається та закінчується опалювальний сезон. А з тепловим насосом Panasonic це ще й економічно!

Гаряче водопостачання

З Panasonic AQUAREA у вас завжди буде гаряча вода для побутових цілей.

Кондиціювання

В спекотну літню погоду Panasonic AQUAREA забезпечить вас комфортною температурою та створить ідеальний мікроклімат у домі.

 Основні переваги теплових насосів Panasonic 

AQUAREA являє собою нове покоління опалювальних систем, для яких притаманно застосування поновлюваних і вільних джерел енергії (зокрема, повітря) для обігріву та охолодження будівель та вироблення гарячої води.

Компанія Panasonic розробила нову лінійку теплових насосів AQUAREA модифікація Н (R-410A) і J (R-32) для того, щоб запропонувати покупцю найкраще.

AQUAREA, серія НР – (High Performance)

Серія High Performance працює за температури до -20°С та має найвищий коефіцієнт ефективності СОР 5.0. Зовнішній блок протестований на роботу при -23°С навколишнього середовища.

Panasonic High Performance вражає ефективною роботою у перехідний сезон: максимальна економія, найкращий СОР 5.0. Споживаючи всього 1кВт електроенергії Panasonic Aquarea High Performance видає в систему опалення 5 кВт тепла! Для порівняння даний показник у стандартних електроопалювальних системах дорівнює 1, тобто споживаючи 1 кВт електроенергії, система опалення отримує всього 1 кВт тепла.

AQUAREA, серія  T-CAP (Total Capacity)

Якщо найважливішою вимогою є ефективне опалення при зовнішніх температурах до -20°С та нижче, рекомендуємо Aquarea T-CAP.

Теплові насоси Panasonic T-CAP – єдині насоси, які не втрачають свою теплову потужність навіть при зовнішній температурі -20°С. Це рішення гарантує, що обладнання може обігріти будівлю без підключення зовнішнього нагрівального котла навіть у найхолоднішу пору року. Технічні дані теплового насосу Panasonic T-CAP, вказані без підключення вбудованих тенів.

Aquarea T-CAP постійно працює з високою ефективністю та якісно прогріває приміщення навіть в найхолоднішу пору, що безумовно принесе істотну економію.

 Безшумна потужність в гармонії з природою. Дійсно тихі насоси

При створенні теплових насосів Aquarea, компанія Panasonic потурбувалася про спокій користувачів. Система являє собою найтихіше обладнання у галузі серед обладнання такого типу.

У цій області компанія Panasonic є визнаним лідером: вона поставила понад 200 мільйонів компресорів, а її теплові насоси відрізняються високою якістю і надійністю. Компресор Panasonic Inverter+ дозволяє зберегти до 30% енергії в порівнянні з традиційними системами, які не використовують інвертор. Завдяки інверторному компресору Panasonic тепловий насос виробляє тепло з максимальною ефективністю, а його продуктивність постійно адаптується до існуючих умов.

Завдяки роботі сучасного високоякісного інверторного компресора зовнішній блок теплового насосу видає шум, не голосніший ніж побутовий кондиціонер. Тепер ви можете встановити обладнання у будь-якому зручному для вас місці та не турбуватися про те, що шум роботи буде заважати у нічний час або при цілодобовій роботі.

Ідеальна система управління. Моніторинг споживання онлайн

1. Управління та сервіс 

Panasonic розробив максимально простий, зручний та зрозумілий пульт, який керує повним спектром функціональності теплового насоса та додаткового джерела тепла, якщо система працює в режимі бівалентності.

Online моніторинг продуктивності і споживання електроенергії, установка параметрів опалення, охолодження та гарячого водопостачання всього за кілька натискань! Зйомний пульт може бути встановлений в будь-якій точці будинку для управління системою дистанційно.

 • зручний пульт дистанційного керування;
 • онлайн-контроль споживання електроенергії і продуктивності;
 • мобільний додаток Aquarea Smart Cloud.

2. Контролюйте свій мікроклімат

Центр контролю, управління і створення ідеального клімату будинку у вас в кишені. Досить просто купити тепловий насос Panasonic T-CAP або High Performance і мати доступ до інтернету.

За допомогою свого комп'ютера, планшета або смартфона ви з легкістю зможете відстежити споживання і продуктивність теплового насоса Panasonic Aquarea, а також встановити необхідні параметри опалення, охолодження та гарячого водопостачання в будь-який час через додаток Aquarea Smart Cloud.

З сучасними технологіями Panasonic ви отримуєте повну віддалену підтримку і сервісне обслуговування.

Тепловий Насос Aquarea може бути також підключений до системи управління будинком BMS за допомогою KNX або Modbus.

Проєктування 

Одним з пріорітетних напрямів діяльності нашоі компаніі є розробка, проєктування, впровадження і монтаж теплових насосів.

З Panasonic ви отримуєте:

 • продумане комплексне рішення в залежності від вашої ситуації і бажаного функціоналу;
 • якісний монтаж без негативних наслідків;
 • гарантію на обладнання від виробника, а також комплексну гарантію на систему під ключ від 1 року (додатково обговорюється);
 • технічну підтримку та супровід в експлуатації протягом 12 місяців з моменту встановлення теплового насосу чи системи опалення.

Теплові насоси Panasonic – краще рішення для обігріву

Які переваги використання теплового насоса повітря-вода Panasonic?

 • помірна плата за енергопостачання, зниження експлуатаційних витрат. Економія витрат на експлуатацію в порівнянні зі стандартним газовим і електричним опаленням в 3-6 разів;
 • зниження річних рахунків за електроенергію на 30%-40%;
 • висока сумісність з іншими енергозберігаючими пристроями, зокрема, з сонячними панелями;
 • надійне джерело гарячої води, опалення та охолодження повітря в будинку;
 • високий рівень безпеки (без використання газу і твердого палива);
 • ідеально для будівель, які не мають доступу до газопроводу;
 • устаткування розташовується на вулиці, не займаючи цінної внутрішньої площі;технологія Panasonic впевнено зарекомендувала себе в європейських країнах.
Пропоновані товари
Наші новини
Проєктор Panasonic в сценографії балету «Данте» Національної опери України - зображення
Проєктор Panasonic в сценографії балету «Данте» Національної опери України
Представлений планшет Panasonic Toughbook S1 - зображення
Представлений планшет Panasonic Toughbook S1
4K PTZ-камери Panasonic допомогли Лондонському симфонічному оркестру продовжити виступи у локдаун - зображення
4K PTZ-камери Panasonic допомогли Лондонському симфонічному оркестру продовжити виступи у локдаун
Panasonic презентував новий стандарт якості 4К відеотрансляцій - зображення
Panasonic презентував новий стандарт якості 4К відеотрансляцій
Panasonic і партнери офіційно відкрили розумне місто Future Living Berlin - зображення
Panasonic і партнери офіційно відкрили розумне місто Future Living Berlin
Робот-стерилізатор від Panasonic стає на бій з коронавірусом - зображення
Робот-стерилізатор від Panasonic стає на бій з коронавірусом
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS - зображення
Panasonic спрощує впровадження IP-АТС серії KX-NS
Panasonic дарує ключі для налаштування віддаленої роботи АТС - зображення
Panasonic дарує ключі для налаштування віддаленої роботи АТС
Зміни в роботі сервісних центрів Panasonic під час загальнодержавного карантину - зображення
Зміни в роботі сервісних центрів Panasonic під час загальнодержавного карантину
Toyota і Panasonic створюють спільне підприємство з виробництва автомобільних акумуляторів - зображення
Toyota і Panasonic створюють спільне підприємство з виробництва автомобільних акумуляторів
Безкоштовна консультація про продукти Panasonic

Хочете отримати консультацію з питань придбання та впровадження технічних рішень Панасонік для бізнесу?

Команда кваліфікованих фахівців допоможе вам підібрати обладнання і організувати роботу.

*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
Введіть коректний номер телефону
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення
*Це поле є обов`язковим для заповнення