KX-NS1000

-----------------------------------------------------------------

До 600 зовнішніх ліній

-----------------------------------------------------------------

До 1000 внутрішніх ліній

-----------------------------------------------------------------

До 256 зовнішніх IP-ліній (по протоколу SIP)

-----------------------------------------------------------------

До 96 зовнішніх IP-ліній (по протоколу H.323)

-----------------------------------------------------------------

До 1000 SIP/IP-телефонів

-----------------------------------------------------------------

До 512 мобільних абонентів

----------------------------------------------------------------

  • KX-NS1000

IP-платформа  KX-NS1000 - надійна основа корпоративних комунікацій.
Відкрийте нові можливості для успіху у Вашому бізнесі з IP-платформою KX-NS1000.
Нове IP-рішення Panasonic - IP-платформа (IP-АТС) KX-NS1000 об'єднує в собі всі переваги використання IP-телефонії і можливість розширення функціоналу за рахунок інтеграції апаратного та програмного забезпечення, що дозволяє врахувати специфічні вимоги кожного замовника до системи зв'язку.


Надійність і якість IP-платформ
и KX-NS1000 дозволить Вам впевнено почувати себе в сучасному світі.


Користувачі попередніх поколінь АТС Panasonic, підключивши KX-NS1000, можуть просто і швидко перейти на використання IP-телефонії. Крім того, можливо використовувати нову IP-платформу з вже встановленими раніше обладнанням Panasonic. Одним з ключових переваг нової IP-платформи є доступність підключення до неї моделей попередньої лінійки АТС Panasonic в якості розширення ємності, отримавши при цьому можливість використовувати традиційну телефонію. Таким чином, KX-NS1000 дозволяє зберегти інвестиції в телефонію, швидко та економічно розширити систему надалі.


Широкі можливості
При необхідності модернізувати систему зв'язку, IP-платформа KX-NS1000 дозволить збільшити ємність або функціонал простим додаванням ключів активації.


Масштабованість
KX-NS1000 володіє великою ємністю. Нова IP-платформа здатна об'єднувати в єдину мережу до 16 KX-NS1000 з можливістю центрального адміністрування з однієї точки. Єдина телефонна мережа на базі KX-NS1000 також має високу
відмовостійкість за рахунок резервування елементів системи. Однією з ключових переваг IP-платформи є підключення до неї моделей попередньої лінійки АТС Panasonic в якості розширення ємності, отримуючи при цьому можливість використовувати традиційну телефонію.


Ефективна робота персоналу

Вбудована голосова пошта, факс-сервер, а також CTI-додаток Communication Assistant дозволяють легко з'ясувати, хто із співробітників знаходиться на місці, і вибрати найкращий спосіб для спілкування в будь-який час.
Можливість побудови м
ікросотового зв'язку (DECT) і мобільна інтеграція з телефонами всіх операторів дозволить співробітникам завжди залишатися на зв'язку, і для цього їм не потрібно постійно перебувати у стаціонарного телефону.


Мережева АТС з централізованим управлінням
На базі IP-платформи KX-NS1000 можна створити мережеву АТС з централізованим управлінням. Мережева АТС складається мінімум з двох окремих базових блоків KX-NS1000. Система здатна об'єднувати в єдину мережу до 16 KX-NS1000 з можливістю центрального адміністрування з однієї точки. Така система ідеально підходить для великого бізнесу, так як дозволяє підключити до 8000 абонентів. Мережева АТС на базі IP-платформ
и KX-NS1000 володіє також високою стійкістю до відмов за рахунок резервування елементів системи. Тому при тимчасовому розриві з'єднання мережева система буде працювати, і Ви завжди будете на зв'язку.


Мережеве взаємодія з IP-АТС Panasonic попередніх поколінь
(Підтримка протоколу QSIG)

KX-NS1000 може бути підключена до вже встановлених в офісі АТС Panasonic серій KX-TDE і KX-NCP за допомогою приватної ISDN-мережі або VoIP-мережі (H.323). За допомогою такої системи з'являється можливість істотно збільшити ємність і скористатися функціями традиційної телефонії. Це економічно вигідно компаніям, які збільшують штат або відкривають нову філію. Така система дозволяє економити кошти, вкладені в модернізацію телефонної мережі, так як при створенні такої системи не потрібно міняти все обладнання.


Вбудована голосова пошта
Вбудована в систему голосова пошта здатна приймати вхідні дзвінки, записувати повідомлення і розмови, крім того, вона допускає управління поштовими скриньками з мобільного телефону. Система поставляється з об'ємом пам'яті, достатн
ім для двоканального двогодинного голосового запису. За допомогою ключів активації тривалість запису можна збільшити до 15 годин (і 24 каналів), а встановлена ​​додаткова пам'ять дозволить довести тривалість запису до 1000 годин. Ресурсами голосової пошти можна користуватися спільно в мережі (в мережевий АТС з централізованим управлінням).


Вбудований факс-сервер
Факс-сервер системи KX-NS1000 здатний приймати, розподіляти і відправляти факси. Прийня
ті факси можна зберегти в поштову скриньку, про це користувача інформує індикатор повідомлення, що очікує, а також перенаправити, роздрукувати або завантажити.


Інтеграція з електронною поштою
При надходженні факсу або голосового повідомлення IP-платформа KX-NS1000 може відправляти повідомлення по електронній пошті, також вони можуть приходити і як вкладені файли. KX-NS1000 підтримує роботу з IMAP4-серверами, що дозволяє користувачеві перевірити вміст своєї поштової скриньки, використовуючи, наприклад, Microsoft Outlook ©.

Підтримка функцій сall-центру
В IP-платформу KX-NS1000 вбудована функція маршрутизації викликів для малих і середніх call-центрів. Ця функція може бути використана без зовнішнього CTI-сервера. Більш ефективна обробка вхідних дзвінків дозволяє підвищувати якість обслуговування клієнтів. Більш того на базі цієї функції можна створити більш складні рішення для call-центрів, в яких можуть застосовуватися голосова пошта, додаток Communication Assistant і CTI-додатки сторонніх виробників.